Historie

HULVATTIME je módní značka s nádechem pouličního stylu. Hulváta děláme podle sebe a nikdo nám do toho nekecá. My určujeme cestu, kam tento projekt směřuje!

Oblíkni se do ní každý den a ukaž všem, co se v tobě skrývá. Nebo jenom ve vybraný dny, a podtrhni tak svůj chtíč k hulvátství.
Nemusíš být uplný hulvát/ka, abys mohl/a nosit naše věci. A i když žiješ podle desatera, tak v sobě toho hulvata cejtíš, a to je dobře. Být občas hulvat je v pořádku, tak se nestyď a ukaž, co se v tobě skrývá a dere na povrch. Náš merch už na tebe čeká!

20:15 je hulvátský čas (HULVATTIME). Není to přesný čas, kdy se objevil první hulvát, ale čas, kdy si první věc mohl vzít hulvát na sebe a tím HULVATTIME poprvé vyšel do světa mezi lidi.

Je tu pár věcí, které byste měli vědět, nebo třeba mohli chtít vědět. Zaprvé proč a za jakým účelem hulvát vznikl. Existují pro to dva hlavní důvody. Prvním je ten, že věcí, které by se mi líbily nebo by mě na první pohled zaujaly, je málo – a tak jsem si řekl, že vyjdu s něčím vlastním. Druhým důvodem je fakt, že ke grafice a k samotnému streetartu mě to vždy táhlo – proč to tedy nespojit?

Samotné nově vzniklé slovo “hulvattime” a následně i název značky bylo vymyšleno o mnoho let dříve. Bylo to čisté hulvátství, které dělá každý z nás, aniž by si uvědomoval, že leccos dělá na HULVÁTA. Samotný impuls udělat z hulvátství značku nastal až v roce 2015, kdy vyšel první hulvátskej merch. Od té doby se objevilo hodně hulvátů, kteří chtěli být součástí rodiny. Měli to ale v plánu dělat pro peníze, bez srdce, pouze pro svoji potřebu. Dokonce si chtěli přivlastnit samotný koncept hulvattime. Je to ale oddanost, trpělivost, důvěra a rodina, která Vám dokáže pomoci s Vaším projektem. Projektem, za kterým stojí jen pár vybraných lidí a zbytek se ho jen snaží pošpinit. Ale to vše hodíte za hlavu a můžete se jen smát, protože víte, že oni nemají šanci.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.