Project

Co je Project ?? 

Celý název je HulvatProject. Dlouhou dobu jsme přemýšleli, jak na sebe upozornit a jak říct světu, že tu jsme a zároveň že chceme udělat něco prospěšného pro okolí. Jelikož jsme značka, která má opravdu blízko k ulici a k samotnýmu streetartu, směr projektu byl dán dřív, než samotný projekt vůbec vznikl.

Máme v plánu hledat místa, na kterých se čas vyřádil anebo místa, která jsou šedivá bez špetky nápadu. První místo jsme už našli na Praze 13. Jedná se o hřiště, které bylo cca před 14 lety posprejované místními writery, a to mělo veliký úspěch. Bohužel, postupem času se na hřišti nic nového neobjevovalo a barva začala odpadávat, až to nevypadalo hezky. Zašli jsme tedy na Městskou část Prahy 13 s návrhem, že bychom hřiště znovu posprejovali na vlastní náklady. Souhlasili! Hřiště je hotové a ty se můžeš podívat, jak vypadalo před tím a jak vypadá nyní. Dvě zdi byly v naší režii, kde měl hlavní slovo náš bráška, který má jméno nejen v ČR, ale i v Anglii. Věnuje se streetartu víc jak 10 let a bude se objevovat v celém projektu! Zbylé zdi jsme nechali pro hulváty, kteří se také chtěli podílet na tomto projektu.

Takže pokud se ti HulvatProject libí, budem rádi, když ho podpoříš zakoupeným merchem, který byl přímo stvořen pro tento projekt.

   

Jestli se chceš do projektu zapojit jinak než zakoupením našeho merche, dej nám info: hulvattime@gmail.com .

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.